FİTOTERAPİ DİŞ MACUNLARI

Meyan Kökü ve Nane Aromalı Fitoterapi Diş Macunu ;
  • Istituto Erboristico L'Angelica, 20 yılı aşkın bir süredir bitkilerin geleneksel kullanımı ve bilimsel yenilikleri birleştirerek daha iyi ve güzel bir yaşam için hindistancevizi yağı içeren Fitoterapi diş macunu serisi ile diş ve diş etlerinize tam koruma sağlayan sağlıklı bir ağız bakımı sunuyor. Meyan kökünün tatlı tadı ve antiinflamatuar özelliği ile içeriğindeki nane aromasının yarattığı uzun süreli ferahlığın farkını keşfedin.
Misket Limonu ve Nane Aromalı Fitoterapi Diş Macunu ;
  • Istituto Erboristico L'Angelica, 20 yılı aşkın bir süredir bitkilerin geleneksel kullanımı ve bilimsel yenilikleri birleştirerek daha iyi ve güzel bir yaşam için hindistancevizi yağı içeren Fitoterapi diş macunu serisi ile diş ve diş etlerinize tam koruma sağlayan sağlıklı bir ağız bakımı sunuyor. Heyecan verici bu tazelik hissini deneyimlemek için, ekşi misket limonu ve nane tadının mükemmel birleşiminin özgünlüğünü mutlaka deneyin.
Tarçın ve Nane Aromalı Fitoterapi Diş Macunu ;
  • Istituto Erboristico L'Angelica, 20 yılı aşkın bir süredir bitkilerin geleneksel kullanımı ve bilimsel yenilikleri birleştirerek daha iyi ve güzel bir yaşam için hindistancevizi yağı içeren Fitoterapi diş macunu serisi ile diş ve diş etlerinize tam koruma sağlayan sağlıklı bir ağız bakımı sunuyor. İçeriğinde antiseptik özelliklere sahip tarçın ve onun keskin kokusuyla birlikte birleşen nane aromasının yarattığı uzun süreli ferahlık hissi ile kendinizi şımartın.